Wyszukaj doradcę:
Szukam kredytu:

Grzegorz Udała
Grzegorz Udała
Ocena:
( 5,0 )

Profil zweryfikowany Profil zweryfikowany

FIN-PRO

ulica Nabycińska 19

53-677 Wrocław, dolnośląskie

Przejdź do strony WWW

Telefon komórkowy: +48... Zaloguj się aby wyświetlić

Klientom oferuję pomoc w uzyskaniu różnego rodzaju finansowania, w tym: kredytów mieszkaniowych, kredytów refinansowych, kredytów konsolidacyjnych, pożyczek hipotecznych.
Współpracuję z deweloperami i biurami nieruchomości we Wrocławiu i okolicach.

Poza ofertą kredytów hipotecznych proponuję również pomoc w uzyskaniu kredytów gospodarczych, pomoc w pozyskiwaniu środków finansowych poza systemem bankowym, doradztwo gospodarcze dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Komentarze
 • tomek

  31 maj 2013

  Dzięki panu Grzegorzowi dostałem najtańszy kredyt na rynku

 • Marcin

  25 maj 2013

  Pan Grzegorz pośredniczył w uzyskaniu przeze mnie kredytu hipotecznego w 2012 roku. Wszystko super sprawnie z dużym zaangażowaniem. Wiele spraw załatwił za mnie - z czystym sumieniem polecam

 • Dariusz

  09 maj 2013

  Dzięki Panu Grzegorzowi również i nam udało się otrzymać kredyt jak i również polecił nam dobre i ładne mieszkanie. Z czystym sumieniem polecam wszystkim Pana Grzegorza, który profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Zawsze doradzi i pomoże. Pozdrawiam

 • Grażyna

  27 kwiecień 2013

  Serdecznie polecam Pana Grzegorza, gdyż załatwia sprawę do końca i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki jego staraniom, kredyt udało się przenieść, i jest obecnie na korzystniejszych warunkach. Polecam!

 • Agata

  21 kwiecień 2013

  Profesjonalista godny polecenia. W naszym przypadku działaliśmy pod presją czasu co nie przeszkodziło w sfinalizowaniu kredytu naprawdę dobranego do naszych potrzeb. Pan Grzegorz wyczerpująco i cierpliwie udzielał odpowiedzi na wszystkie moje pytania a było ich naprawdę dużo, dokładnie zapoznaje się z potrzebami i możliwościami klienta, oferta przygotowana została w kilku wariantach,no i oczywiście pomoc przy wypełnianiu wszystkich wniosków i kompletowaniu dokumentów do banku. Miły, rzetelny, dyspozycyjny i w pełni zaangażowany. Naprawdę POLECAM

 • Natalia

  15 kwiecień 2013

  W 2011 roku starałam się o kredyt hipoteczny. Pan Grzegorz Udała jako doradca pomógł mi w określeniu moich możliwości finansowych, doradził w jaki sposób mogę zwiększyć swoją zdolność kredytową oraz pomógł skompletować dokumenty do banków. Miałam z Panem Grzegorzem doskonały kontakt, pośredniczył w załatwieniu wszelkich spraw pomiędzy mną a Bankiem. Pomógł mi również w trudnej sprawie kilka miesięcy po uzyskaniu kredytu, kiedy okazało się, że Deweloper nie ukończy w terminie zakupionego przeze mnie mieszkania i w ramach ugody zaproponował mieszkanie w już postawionym budynku. Należało zmienić przedmiot kredytowania. Bez fachowej pomocy, wiedzy i profesjonalizmu Pana Grzegorza nie przebrnęłabym przez zawiłości prawne i opór doradców Bankowych. Polecam wszystkim tak zaangażowanego w sprawy Klienta doradcę jak Pan Grzegorz.

 • agnieszka

  14 kwiecień 2013

  Serdecznie polecam Pana Grzegorza Udałę, gdyż zrobi wszystko, by pomóc klientom starającym się o kredyt. W roku 2012 otrzymaliśmy z mężem kredyt w EUR, tylko dzięki Panu Grzegorzowi. Wczesniej staraliśmy się a własną rękę, by którykolwiek z banków nam przyznał kredyt hipoteczny - niestety wszystkie próby były nietrafne. Pan Grzegorz Udała to nie tylko profesjonalny doradca, ale przede wszystkim uczciwy i poświęcający się w swojej pracy dla dobra klienta człowiek. Z czystym sumieniem polecam Pana Grzegorza i jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ za wspaniałą współpracę.

 • katarzyna

  13 kwiecień 2013

  W 2010 roku stałam się szczęśliwą posiadaczką mieszkania. Przy wyborze kredytu pomógł nam Pan Grzegorz.. Rzetelnie podszedł do tematu, wyjaśnił wszystkie różnice w opcjach kredytowych poszczególnych banków. Z czystym sumieniem polecam go moim znajomym i wiem, że kilku już skorzystało.

 • Magdalena

  12 kwiecień 2013

  Z najwiekszym przekonaniem polecam doradztwo Pana Grzegorza, który z niespotykanym profesjonalizmem i skutecznością rozwiązał problem mojego kredytu hipotecznego. Jego doświadczenie i wiedza pozwoliły mi bezpiecznie i pomyślnie przebrnąć przez procedury oraz uzyskać najbardziej optymalną dla mnie ofertę kredytową. Do pana Grzegorza trafiłam z polecenia, teraz i ja rekomenduję jego usługi.

 • Tomasz

  12 kwiecień 2013

  Korzystałem z usług pana GRZEGORZA i jestem bardzo zadowolony. Fachowo dobrał odpowiedni dla mnie kredyt, który przecież spłaca się latami. Jest rzetelny i dyspozycyjny. Z czystym sumieniem poleciłem już tego fachowca swoim dobrym znajomym.

Pierwsza Poprzednia 1 2 Ostatnia